Výběr ze zakázek, které jsme již zrealizovali:

Veřejné provozy

Našimi zákazníky z komerční sféry patří mnoho významných firem a provozů po celé ČR. Hlavní oblasti, do kterých soustřeďujeme naši pozornost patří např.:

  • Hotely
  • Lázeňské domy
  • Wellness centra
  • Rehabilitační lázně
  • Školy, školky
  • Veřejná koupaliště a bazény

Těmto zákazníkům poskyujeme kompletní servis pro jejich bazény, masážní a vířivé vany, saunové a parní kabiny, systémy pro úpravu a recyklaci vody.

Pro většinu těchto zařízení zajišťujeme také pravidelné servisní prohlídky, což znamená kontrolu celé technologie, zejména zařízení pro měření hodnot vody, filtrační a dávkovací zařízení, kontrolu kvality vody, dodávky chemie ADR, opravy čerpadel, čištění bazénů, případně další opravy nebo úpravy.

Privátní zařízení


Kromě veřejného sektoru se zabýváme samozřejmě i budováním bazénů pro soukromé uživatele. Mezi naše realizace patří celá řada vnitřních, většinou betonových bazénů s obkladem skleněnou mozaikou, v Plzni a okolí, Praze, Mariánských Lázních a na celé řadě míst. Většinou šlo o řešení bazénové místnosti jako celku, tzn. včetně sociálního zázemí a dalších wellness zařízení jako jsou vířivé vany a sauny.

Zároveň se zabýváme stavbou venkovních bazénů. Ty řešíme buď jako dodávku a montáž pouze bazénu a technologie - zákazník si zajistí stavební práce sám - nebo jako celek včetně stavebních prací a řešení návaznosti na okolí.

Venkovní bazény

Vnitřní bazény

Free Joomla templates by Ltheme