Zavřete oči a představte si, jak je celé Vaše tělo ponořeno v teplé, bublající oáze. Veškerá únava odchází z Vašeho těla. Vaše mysl je bez stresu, krevní cévy se otevírají a přivádějí čerstvý kyslík do Vašich unavených, bolavých svalů a kloubů. Nacházíte se v absolutní relaxaci a nic se nemůže porovnávat s klidem, který pociťujete ve vířivé vaně.

Vířivé vany

Vířivá vana je investice do životního stylu, naplněného relaxací a odpočinkem. Vyskočit z kolotoče povinností a stresu jednou za rok na dovolené už nestačí. Kvalitní a pravidelný odpočinek je je potřebný jak pro jednotlivce, tak pro celou rodinu. Děti tyto koupele zbožňují, střední generace v nich nabírá nové síly a ti dříve narození v nich nacházejí úlevu.

Účinky vodní masáže pomocí vířivky jsou známy již dva tisíce let. Hydroterapie vířivkou,jak se pobytu ve vířivé vaně říká, je ideální nejen k tomu, že odbouráte napětí, ale uvolní se vám svaly posílí se krevní oběh, vířivka sníží krevní tlak.

Při relaxaci ve vířivé vaně uvolňuje váš mozek tzv. endorfiny, hormony štěstí, které tiší bolest, vířivka tak celkově působí na relaxačně dobrou náladu. Když je k tomu všemu s vámi ve vířivé vaně milovaný člověk, budete šťastní dvojnásob.

Pokud trpíte nespavostí, pak používejte vířivku pravidelně. Brzy budete díky vířivé vaně usínat jako jedna radost. Vířivá vana je úžasná také po zranění jako rehabilitace. Ve vodě totiž zažíváte stav beztíže a především vaše klouby si díky vířivé vaně odpočinou.

Pokud jste vášnivými sportovci, dopřejte si vířivou vanu po zátěži, horká koupel ve vířivé vaně s masáží odplaví kyselinu mléčnou, která se při aktivitě ukládá ve svalech a způsobuje ztuhlost a bolest.

Bolí vás záda?Pak potřebujete vířivku! Na bolest zad je totiž pobyt ve vířivé vaně skvělý - hydromasáž zad pomocí vířivky, uvolní krční trapézové svaly a vy omládnete.

Vířívá vana – malý bazén s vlastním cirkulačním a filtračním systémem, s vestavěným ohřevem. Každá vířivá vana má elektronický systém, který se stará o pravidelné filtrování a stálou teplotu vody.

Automatický systém aktivace v zimním období – možnost umístění vířivé vany přímo venku.

Vířivé vany jsou vyrobeny ze 4-vrtvého materiálu Duratech plus, který zajišťuje pevnost a zároveň pružnost vany. Granitové vany mají protiskluzný povrch.

Ostění vířivé vany jsou dodávány ve 3 možných ostínech PVC, velmi zdařilá bezúdržbová napodobenina skutečného dřeva.

Kombinací různých druhů velkého množství trysek, osazených v každém sedadle, vzniká příjemná masáž takřka celého těla, umocněna teplou vodou, v které jste ponořeni.

Systémy masáží:

  • Jemná hydromasáž jemným proudem teplé vody .
  • Silná hydromasáž umocněna tlakovou vzduchovou masáží.
  • Jemná perličková uvolňující masáž.
  • Vibrasound - masáž vlněním hudby - ponořte se jedinečného systému hudební masáže

Přednosti vířivé vany:

Příjemně teplá voda uvolňuje napjaté svalstvo celého těla. Jemné proudy vody doplněné o jemné perličky vzduchu bubnují do vaší kůže a jemně masírují postupně celé tělo od šíje až po chodidla.

Relaxace v teplé vodě přináší uvolnění, odstraňuje stres a přináší příjemnou únavu.

Navštivte podrobnější prezentaci na www.viriva-vana.cz

Free Joomla templates by Ltheme